Kış Bahçesi Dekorasyonu

Kış Bahçesi

Kışın rahat bir şekilde üşümeden oturabileceğiniz bir alana mı ihtiyacınız var? O zaman kış bahçesi sizin için en doğru seçim olacaktır. Üstelik kış bahçesi oluşturmak için illa bir bahçenizin olması şart değil. Dilerseniz evinizin balkonunu da kış bahçesine çevirebiliriz.

İç Mimarlık Ofisi olarak kışın tadını çıkarabileceğiniz kış bahçesi tasarımlarına imza atıyoruz. Sonbaharda dökülen yaprakları, kışın lapa lapa yağan karı üşümeden izleyebileceğiniz birbirinden farklı kış bahçesi dekorasyonları yapıyoruz.

Kış Bahçesi Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kış Bahçesi Dekorasyonu

Kış bahçesi tasarımında ısı yalıtımı çok önemlidir. Kışın tadını üşümeden bahçede çıkarabilmek için tasarıma başlamadan önce ısı yalıtımı yapılmalıdır. Isı yalıtımı yapıldıktan sonra dekorasyona başlanabilir. Dekorasyona başlarken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise alanı nasıl kullanılacağıdır. Kış bahçesini ister oturma odası ister yemek odası isterseniz de hobi odası olarak kullanabilirsiniz. Bu konuda uzman bilgisi alarak alanı en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Hayallerinizdeki kış bahçesini alanında uzman mimarlarımıza anlatarak istediğiniz dekorasyona kavuşabilirsiniz.

Alanın nasıl kullanılacağı ve rengi belirlendikten sonra kış bahçesinde kullanılacak mobilya ve aksesuarlar belirlenmelidir. Doğal bir görünümü seviyorsanız kış bahçesinin duvar tasarımında taş görünümlü duvar kağıtlarını tercih ederek o dokuyu yakalamanız mümkün. Bu görünümü doğal formdaki mobilya seçimleri ile taçlandırabilirsiniz. Mobilya seçiminde alanın büyüklüğü, ne kadar ışık aldığına da dikkat edilmelidir. Bu unsurlara dikkat edilerek seçim yapıldığında hayallerinizdeki kış bahçesine sahip olursunuz.

Yasmina Interior Design Farkıyla Tanışın

İç mimar Çiğdem Yazıcı tarafından kurulan ve bugüne kadar anahtar teslim konut projeleri ve ticari birçok mekanın tasarım ve uygulamasını yapan Yasmina Interıor Design deneyimli kadrosuyla başarılara imza atmaya devam ediyor.
Yasmına Interıor Design kalitesiyle tanışın! Birbirinden yaratıcı ve benzersiz tasarımlarımızla isteklerinizi en uygun biçimde gerçekleştirelim. Küçük detaylarda bütünlüğü yakalamak bizim işimiz. Yasmina Interıor Design sıradan bir mimarlıktan daha fazlası…
Birbirinden farklı dekorasyon fikirleri için bizimle iletişime geçin!

 

Yazıyı Paylaş