Proje Uygulama

Çeşitli Uygulama Projeleri

Tasarlanmış olan mekanlarınıza projelerinize en uygun şekilde hayat veriyoruz. Her alanda uygulama yapabilmemizi sağlayan, birlikte çalıştığımız geniş kadromuzla beraber projelerinizi anahtar teslim şeklinde gerçekleştirebilmekteyiz.

 • Mimari projeler
 • İç mimari dekorasyon projeleri
 • Uygulama kontrolörlüğü, proje ve uygulama yönetimi
 • İnce yapı ve dekorasyon hizmetleri
 • Dış cephe uygulamaları
 • Anahtar teslim projeler
 • Proje analiz araştırma ve analiz
Uygulama

Mimari proje uygulamaları yeni mekanlar tasarlamak veya var olan mekanları yaratıcı çözümler getirerek onlara işlevsellik kazandıran uygulamalardır. Her bir yaşam alanının kişiye ve mekana göre tasarlanmış olması ve aynı zamanda kullanışlı, konforlu ve estetik bir iç yapıya sahip olması tercih edilmektedir. Bu mekanların sürdürülebilir olması ve merak uyandırması sahip oldukları ekstra özelliklerdir. 

Geniş bir kapsamda ele alınan mimari proje uygulamaları farklı birçok aşamadan oluşan çalışmalardır. Bu çalışmaların her bir aşamasında Mimarlık alanında eğitim almış olan kişiler yer almaktadır. Böylelikle sadece tasarım odaklı değil aynı zamanda işlevsel ve kullanışlı etkileşim alanları yaratılmaktadır. 

Mimari Proje Uygulama Aşamaları

Mimari proje uygulamaları henüz yeni inşa edilen sıfır bir yapı için uygulanabilirken aynı zamanda hala içerisinde aktif bir yaşamın devam ettiği kullanılan alanlarda da uygulanmaktadır. Çoğunlukla anahtar teslim olarak uygulanan bu projeler inşaatın oluşum süreci ile birlikte planlanmaya başlanmaktadır. Mimari proje uygulamalarında gözle görülen dekorasyon çalışmaları kadar bu alanların işlevsel bir şekilde kullanılabilmesi için gerekli olan altyapı çalışmaları da ele alınmaktadır.

Mimari proje uygulamalarında her tür yapının oluşumundaki en önemli etken bu yapıların kullanım amacıdır. Bu nedenle tüm tasarımlar alt yapı çalışmaları ile işten başlamaktadır. Mimar proje uygulamaları ile A’dan Z’ye tasarlanan tüm mekanların son hali bir proje şeklinde sizlere sunulmaktadır.  

Profesyonel olarak hizmet veren mimarlık şirketleri sizlere ait olan yaşam alanlarında yaptıkları çalışmalarının sonunda nasıl bir alan oluşturduklarını detaylı bir proje ile sizlere sunmaktadır. Sizlerin hayalleri ve istekleri doğrultusunda oluşturulan bu projeler karşılıklı görüşmeler sonucunda son halini almakta ve artık bu aşamadan sonra uygulamaya geçilmektedir.

Mimari projeler denildiğinde iç mimari dekorasyon projeleri ile birlikte dış cephe uygulamaları ve ince yapı ve dekorasyon hizmetleri de bu kapsam içerisinde yer almaktadır. Hazırlanmış olan projelerin uygulama aşamasında kullanılan uygulama yöntemleri uygulama kontrolörlüğü hizmet içeriklerinden sadece bir kaçıdır.

Baştan sona her bir mimari proje için uygulanan aşamalar her biri alanında uzmanlık gerektiren süreçlerdir. Bu aşamalara bakıldığında;

 • Tasarım
 • Proje yönetimi
 • Maliyet danışmanlığı
 • Mühendis
 • İnşaat
 • Ve teknoloji kullanımı

olarak farklı kategorilerde ele alınmaktadır. Hayal etmiş olduğunuz yaşam alanlarının istediğiniz estetik görüntüde olabilmesi kadar bu yaşam alanlarında her 1 metrekarenin en verimli şekilde kullanılabilmesi ve işlevselliği de çok önemlidir. Tüm bu detayların bir arada ele alındığı mimari projelerde uzun yıllar deneyim sahibi olmak ve sektördeki tüm gelişmeleri en yakından takip ediyor olmak beraberinde başarıları da getirmektedir.

Yasmina İç Mimarlık Ofisi Proje Uygulama Çalışmaları

Yasmina İç Mimarlık Ofisi bugüne kadar yapmış olduğu başarılı mimari projeler ile dikkat çeken firmalardan birisidir. Geniş ve deneyimli bir kadro ile çalışan Yasmina İç Mimarlık Ofisi bünyesinde her bir alan için geliştirilen sıra dışı ve farklı mimari projeleri bulabilirsiniz. Ev veya işyeri olarak hayalini kurduğunuz tüm mekanların en yeni trend uygulamalar ile baştan yaratılması için her biri alanında uzman mimarlar görev almaktadır.

Yaşam alanlarınızda iç mekan tasarımları ile birlikte tüm dış mekan tasarımlarında da farklı ve yenilikçi projeler ile hizmet verilmektedir. Anahtar teslim olarak hazırlanan tüm projeler sürdürülebilir yapıların birer örneğidir. Kendinizi içerisinde çok huzurlu ve konforlu hissedeceksiniz ve tamamen sizin zevkinize yansıtan mimari projeler yaratan Yasmina İç Mimarlık Ofisi ilk aşamadan itibaren profesyonel ve trend uygulamalardan izler taşıyan yenilikçi bir çalışma sistemi sergilemektedir.