Banyo Dekorasyon Fikirleri

banyo dekorasyonu

Yasmina İç Mimarlık olarak banyo dekorasyonunda oldukça titiz çalışıyoruz. Banyolar nemli bir yapıya sahip olduğu için rutubet oluşma ihtimali olan alanlardır. Bunu engellemek adını banyo dekorasyonlarında son derece kaliteli ve suya dayanıklı malzemelerin kullanılmasına özen gösteriyoruz. İç mimarlık ofisi olarak tasarım esnasında tüm detayları düşünüp en ferah ve en kullanışlı banyo dekorasyonlarını sizlere sunuyoruz!

Banyo Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

şık banyo dekorasyonu

Banyo dekorasyonuna başlamadan önce yerleştirilecek eşyaların alanlarının belirlenmesi gerekmektedir. Duşa kabin, lavabo ve klozet ölçüleri banyonun boyutuna göre belirlenmelidir. Banyoya ekstra olarak bir eşya konulmak istenirse önceden planlanmalı ve ona uygun biçimde tasarım gerçekleştirilmelidir.

Banyo tasarımlarının en fonksiyonel biçimde yapılması gerekir. Banyolar genellikle evin en küçük alanlarıdır. Bu nedenle tasarımın fonksiyonel biçimde yapılması, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Fonksiyonel kullanımın yanında görüntü de önemlidir. Banyo da geniş bir mekan algısı yaratılmalıdır. Geniş bir mekan algısı yaratmak kullanılan dekoratif eşyalar ve doğru renk seçimi ile mümkündür.

Banyoda hijyen son derece önemlidir. Banyoda kullanılacak malzemeleri seçerken kolay temizlenmesine ve leke tutmayan yapıda olmasına dikkat edilmelidir. Banyoda kullanılan malzemelerin kalitesi bu nedenle çok önemlidir. Dayanıklı malzeme kullanmak hem estetik bir görüntü sağlar hem de kolay temizleme imkanı sağlar.

Banyoda soft tonlar tercih etmek ortama modern bir hava katar. Renk seçimi yaparken ortamın büyüklüğü, banyonun ne kadar gün ışığı aldığına bağlı olarak karar verilmelidir. Alanı daraltacak renklerden uzak durulmalıdır. İç açıcı ve ferah bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacak renk seçimleri için uzman iç mimar bilgi alabilirsiniz.

Banyo Dekorasyon Ürünlerine Şans Tanıyın

banyo dekorasyon fikirleri

Banyo dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken bir diğer husussa kullanacağınız dekorasyon ürünleridir. Sabunluktan aynaya kadar tüm ürünlerin bir bütünü temsil etmesi ve ahenk içerisinde yer alması gerekmektedir. Doğru banyo dekorasyon ürünleri ile aradığınız şıklığı banyonuzda bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli, şık dekorasyon ürünlerimiz için Yasmina Home‘u ziyaret edebilirsiniz.

İç mimarlık ofisi olarak kusursuz banyolar dizayn ediyoruz. Birbirinden yaratıcı ve benzersiz tasarımlarımızla isteklerinizi en uygun biçimde gerçekleştirelim. Tamamen kişinin zevk ve isteklerine uygun olarak yapılan tasarımlar ile farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz. Küçük detaylarda bütünlüğü yakalamak bizim işimiz. İç Mimarlık sıradan bir mimarlıktan daha fazlası…

Yenilikçi, modern mimari çözümlerimiz için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Call Now Button