Evinizi Lüks Gösterecek Dekorasyon Fikirleri

lüks ev dekorasyon fikirleri

Herkes evinin güzel görünmesini ister. Bunun yanında evinizi uygulayacağınız birkaç basit tüyo ile belirli bir seviyeye kadar lüks göstermek de çok kolay. Bunun için, uzman olmanıza gerek yok, işte sizin için oluşturduğumuz dekorasyon fikirleri.

Uzman iç mimar desteği almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Renk kullanımı ev dekorasyon için olmazsa olmazlardan biridir. Gerek mobilya gerekse duvar renklerinde açık ve pastel renkleri tercih edin. Böylece hem odalarınız daha geniş ve ferah görünür hem de psikolojik rahatlama sağlar.

Mobilyaların birbirine uyumlu olması diğer bir etkendir. Köşeli mobilyalar ile Yuvarlak mobilyaları birbirine uydurmanız çok zor olacağından, aynı tip mobilyaların bir arada olması çok uygun olacaktır. Bunun yanında Mobilyaların kaplama renkleri ile duvarların da uyumlu olmasına dikkat edin, tamamlayıcı pastel renkler daima iş yapar.

Duvarların birinde, (tercihen oturulan yerin karşısında) mutlaka bir tablo ya da poster bulunmalıdır. Tablonun çerçevesinin ve renginin mutlaka duvar ve mobilyalar ile uyumlu olması evinizi lüks gösterecek düzenlemeler yaparken dikkat etmeniz gereken etmendir.

Bunlardan Daha Fazlası

Güzel bir ayna yerleşimi ve kullanımı, evi bir anda saraya çevirebilir. Mutlaka duvar eninin (yatay) ya da boyunun (dikey) üçte ikisi gibi bir formatı tercih edelim.

Bunun yanında, mumlar, dekoratif biblolar ve vazolar; masalara ve kanepelere aynı stil ve desende örtüler, Yapma çiçekler, Şamdanlar ve sehpalar; Özellikle girişte Şemsiyelik, Askı ve Ayakkabılık seçimi evinizi lüks gösterecek fikirlerden en önemlileridir. Bu tarz ürünlere yasminahome.com‘dan ulaşabilirsiniz. En önemli ve dikkat edilmesi gereken konu ise sadelik ve düzendir. Sunduğumuz ev dekorasyon fikirleri her ne kadar birçok eleman içerse de bu fikirleri bir sadelik ve düzen içinde kullanmak da sanattır.

İç mimarlık ofisi olarak uzman mimarlarımızla birlikte yaşam alanlarınızı yeniden tasarlıyoruz. Size en uygun dekorasyon fikirlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş