En Trend Yatak Odası Modelleri

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odası tasarlarken öncelikle tarzınıza karar vermeniz gerekmektedir. Yatak odanızda hangi tarzın hakim olmasını istiyorsunuz? Birden çok yatak odası tarzı bulunmaktadır. Örneğin, İskandinav, modern, bohem, rüstik, geleneksel bu tarzlardan sadece birkaçıdır. Yasmina İç Mimarlık tüm yatak odası dekorasyon stillerini isteğinize özel, hayallerinizdeki gibi dekore ediyor.

İskandinav Yatak Odası Modeli

İskandinav tarz yatak odalarında beyaz renk ve ahşap mobilyalar sıklıkla kullanılır. Bu tarzda az eşya kullanılarak sadelik ön plana çıkarılır. Eşya seçimlerinde konfora ve işlevselliğe önem verilir. Sade, göz yormayan bir tarzdan hoşlanıyorsanız İskandinav tarz sizin için en doğru seçim olacaktır.

Modern Yatak Odası Modeli

yatak odasi 2020 07 12 23 23 23

Modern tarzın baş tacı fonksiyonelliktir. Fonksiyonel alanlar sunan bu tarzda geometrik formlar da sıklıkla kullanılır. modern tasarımlarda öne çıkan renk gridir. Genellikle gri duvarlar tercih edilir. Gri renge uygun aydınlatma seçimiyle modern yatak odasında çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bohem Yatak Odası Modeli

Bohem tarzda rahatlık ön plana çıkar. Bu tarzda sarı, mavi, kahverengi, pembe renkler ve etnik desenler çok sık kullanılır. Bohem tarzın vazgeçilmez parçalarından biri de bitkilerdir. Eklektik bir yapısı olan bohem tarz kişi zevklerine göre birbirinden farklı şekillerde tasarlanabilir.

Rustik Yatak Odası Modeli

Yatak odanızda doğal bir görünüm istiyorsanız tercihiniz rustik tarz olmalıdır. Rustik tarzda amaç samimi bir ortam oluşturmaktır. Samimiyet doğallık ile sağlanır. Ahşabın işlenmemiş haline bu tarzda sıklıkla rastlanır. Basit, işlenmemiş bir görünümü sağlamak için vintage aksesuarlardan destek alarak yatak odanızda rustik havayı oluşturmak mümkün.

Geleneksel Yatak Odası Modeli

Günümüzde, geleneksel tarz hala çok sık tercih edilir. Uzun yıllar geçmiş olsa bile bu tarz hala popülerliğini korur. Sizde yatak odanızda geleneksel tarzı sevenlerden misiniz? Geleneksel tarz deyince akla ilk olarak ihtişam ve gösteriş gelir. Heybetli yataklar ve gardıroplar oldukça sık kullanılır. Kullanılan eşyalarda ahşap oymalara rastlanması mümkündür. Geleneksel tarzı yatak odanızda kullanmak istiyorsanız mutlaka antika formdaki aksesuarlardan yararlanmalısınız.

Yasmina İç Mimarlık Ofisi olarak yatak odanızda sahip olmak istediğiniz tarzı sihirli dokunuşlar ile gerçekleştiriyoruz. Birbirinden farklı stillerde yatak odası dekorasyonu gerçekleştirmekte olup bu süreci tamamen sizlerin istediği doğrultuda, zevkinize uygun biçimde yürütüyoruz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En trend yatak odası dekorasyon fikirleri için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş